Beschrijving
De toiletplank met rand is een goede optie om een niet strakke nisrand af te werken. Wil jij je toilet nét dat beetje meer sfeer geven? Onze houten toilet planken met rand op maat zijn dan een optie voor je! Hier knapt je toilet helemaal van op! Plaats de plank op het muurtje boven je toilet Je kunt de eiken wc plank in lengte én in diepte op maat bestellen.
Deze toiletplank is aan de voorzijde voorzien van een 40 mm eiken lat. Deze lat wordt strak verlijmd op het eiken. De toiletplank zelf is 28mm dik. Hierdoor steekt de plank 12mm over de rand naar beneden. In de schets op de afbeeldingen zie je hoe dit zit. Je kiest zelf de lengte en diepte.
Slimme weetjes over de afwerking van onze eiken planken:
Wij leveren onze eiken planken onbehandeld. Houd er daarom wel rekening mee dat deze onbehandelde planken kunnen verkleuren en gevoelig zijn voor kringen of vlekken.
Dit kun je slim voorkomen door de plank te behandelen. Wij doen dit graag voor je! Misschien wordt de levertijd dan wel met een dag verlengd. Dit zijn onze opties:
- Kleurloze matte lak: deze lak verandert de kleur en uitstraling van de plank niet, maar geeft wel redelijke bescherming tegen verkleuring en vlekken of kringen.
- Kleurloze 2-componenten lak: deze lak verandert de kleur en uitstraling van de plank niet én geeft 100% bescherming tegen verkleuring en vlekken of kringen. Zeker voor vochtige ruimtes van harte aanbevolen!
- Donker matte lak: deze lak geeft de plank een wat diepere uitstraling; je blijft wel de nerfstructuur zien.
- Zwarte matte lak: deze lak geeft de plank een stoere industriële uitstraling, met als voordeel dat je de nerfstructuur blijft zien.
Laat je het eiken terugkomen op andere plekken in je woning? Dit geeft een gevoel van eenheid in het huis. Combineer bijvoorbeeld met onze eiken wandplanken of toiletrolhouders.