

Een fotoplank is een stijlvolle manier om foto’s, kaarten en accessoires te presenteren zonder gaten te boren in de muur. Met een fotoplank creëer je eenvoudig een persoonlijke wand in je woonkamer, waarbij je foto’s en decoratie flexibel kunt wisselen. De fotoplanken van GoudmetHout worden gemaakt van massief hout en combineren een warme uitstraling met praktisch gebruiksgemak.
Een fotoplank is een smalle houten plank met een opstaand randje, waarop je fotolijsten, kaarten en kleine accessoires kunt plaatsen. In tegenstelling tot een standaard wandplank staan de items los op de plank, waardoor je eenvoudig kunt variëren in opstelling.
Een fotoplank is ideaal voor:
Door meerdere lijsten te combineren ontstaat een rustige, maar persoonlijke wand.

De fotoplank van GoudmetHout wordt gemaakt van massief eikenhout. Dit zorgt voor een stevige plank met een natuurlijke uitstraling. Het opstaande randje aan de voorkant voorkomt dat lijsten verschuiven of omvallen.
Eikenhout is duurzaam, sterk en geschikt voor dagelijks gebruik. De plank kan onbehandeld worden geleverd of afgewerkt met olie of beits, afhankelijk van de gewenste uitstraling.
Een groot voordeel van een fotoplank is de flexibiliteit. Omdat de lijsten los op de plank staan, kun je eenvoudig nieuwe combinaties maken. Wissel foto’s, voeg kaarten toe of verander de indeling zonder opnieuw te hoeven monteren.
Zo blijft de fotoplank dynamisch en passend bij jouw interieur.
Bij GoudmetHout is maatwerk mogelijk. De fotoplank kan worden geleverd in verschillende lengtes, zodat deze perfect aansluit bij jouw wand en interieur. Door meerdere lengtes te combineren, creëer je een speels en evenwichtig geheel.
Heb je specifieke wensen of vragen? Dan denken we graag met je mee. Bekijk ook onze collectie wandplanken voor andere toepassingen aan de muur.

Geschreven door:









© 2026 GoudmetHout B.V.